Australia » A-League | 06:15 UK | Sydney FC vs Newcastle Jets | | over | | 1 |
Australia » A-League | 08:30 UK | Melbourne City vs WS Wanderers | yes | | | |
England » FA Cup | 12:45 UK | Wycombe vs Aston Villa | | under | | |
England » FA Cup | 15:00 UK | Arsenal vs Sunderland | | over | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Doncaster vs Stoke City | | under | | 2 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Everton vs Dagenham & Red. | | over | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Hartlepool vs Derby | | | | 2 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Hull City vs Brighton | | under | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Ipswich vs Portsmouth | | | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Leeds vs Rotherham | | | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Middlesbrough vs Burnley | | under | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Sheffield Wed vs Fulham | | | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | Watford vs Newcastle Utd | | | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | West Brom vs Bristol City | | | | 1 |
England » FA Cup | 15:00 UK | West Ham vs Wolves | | | | 1 |
England » FA Cup | 17:30 UK | Manchester United vs Sheffield Utd | | | | 1 |
England » Vanarama National League | 15:00 UK | Boreham Wood vs Cheltenham | | | | 2 |
England » Vanarama National League | 15:00 UK | Bromley vs Southport | yes | | | |
England » Vanarama National League | 15:00 UK | Welling vs Grimsby | | | | 2 |
Greece » Super League | 13:00 UK | Atromitos vs Platanias FC | | | | 1 |
Greece » Super League | 17:30 UK | AEK vs Skoda Xanthi | | | | 1 |
Israel » Ligat ha’Al | 15:00 UK | Yehuda vs Hapoel Tel Aviv | | under | | |
Israel » Ligat ha’Al | 16:00 UK | H. Raanana vs Shmona | | under | | |
Israel » Ligat ha’Al | 16:00 UK | Hapoel Haifa vs Netanya | | under | | |
Israel » Ligat ha’Al | 16:30 UK | Sakhnin vs Maccabi Petah Tikva | | under | | |
Mexico » Primera Division | 01:30 UK | Queretaro vs Atlas | | under | | |
Mexico » Primera Division | 03:30 UK | Club Tijuana vs Pachuca | yes | | | |
Mexico » Primera Division | 23:00 UK | Club America vs Puebla | | | | 1 |
Portugal » Primeira Liga | 18:30 UK | Guimaraes vs Arouca | | | | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Braga B vs Chaves | | under | | |
Scotland » FA Cup | 15:00 UK | Airdrieonians vs Dundee Utd | | | | 2 |
Scotland » FA Cup | 15:00 UK | Annan vs Hamilton | | | | 2 |
Scotland » FA Cup | 15:00 UK | Raith vs Hibernian | | | | 2 |
Scotland » FA Cup | 15:00 UK | St Johnstone vs Kilmarnock | | | | 1 |
Scotland » FA Cup | 15:00 UK | Stirling vs Inverness | | | | 2 |
Scotland » FA Cup | 17:30 UK | Hearts vs Aberdeen | | under | | |
Spain » Segunda Division | 17:00 UK | Mirandes vs Almeria | | under | | |
Turkey » Turkish Cup | 10:00 UK | Nazillispor vs Gaziantepspor | | | | 2 |
Turkey » Turkish Cup | 11:00 UK | Etimesgut vs Kayserispor | | | | 2 |
Turkey » Turkish Cup | 12:00 UK | Inegolspor vs Konyaspor | | | | 2 |
Turkey » Turkish Cup | 15:00 UK | Akhisar Genclik Spor vs Kastamonuspor | | | | 1 |